Realizacje

Poniżej przedstawiamy kilka nieoczywistych ciekawych realizacji:

precyzyjnie

Jak zagospodarować każdy cm2 twojego mieszkania...

30 cm przestrzeni za drzwiami.... hmmm. Niby nic, a dzięki Nam możesz tam zmieścić wszystkie swoje ubrania i nie tylko....

Projektując meble staramy się jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Produkcja i montaż mebla musi być doprowadzony do perfekcji, żeby taka szafa mogła stanąć u klienta.

Funkcjonalnie

Ciasne ale własne

Bardzo mała kuchnia, rozświetlona dzięki naszej realizacji. W takich miejscach staramy się maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Projektujemy tak aby kuchnia była czytelna wizualnie, ale też w jak najbardziej rozświetlona.

odważnie

Unikalny charakter kuchni

Jedna z naszych wakacyjnych realizacji. Jak Wam się podoba? Odważny kolor tworzy unikalny charakter kuchni. Dodatkowo stworzyliśmy piękne siedzisko tapicerowane z lamelem lakierowanym. Również pod kolor kuchni. Aby mieszkanie pomiędzy szarymi ulicami miasta otulało i przypominało o tym że zieleń uspokaja

Pięknie

Kolor ma znaczenie

Czasem nie trzeba wiele. Wystarczy odpowiednio dobrany kolor i blat. Poza wykonaniem to też możemy zrobić.

  • Szafa

  • Zabudowa RTV

  • Regał

  • Kuchnia

Kontakt

Jak zamówić?

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu nie jesteście pewni, czy meble na wymiar są akurat tym rozwiązaniem, jakiego potrzebujecie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz.

Formularz kontaktowy