Meble na wymiar

Bo czymże jest nieużytek za drzwiami w pokoju
gdzie tylko kurz i smutek mieszkają 
czy kąt pod sufitem gdzie pająk i ciepło się chowają
gdzie diabeł czycha, lub zadra się skrywa

A my
Wszystkie niechciane rzeczy przeganiamy
Budując tam szafę skąd inąd gacie zabieramy. 
I tam właśnie przestrzeń tworzymy, 
na nowe i świeże


na Twoje

Dlaczego?

Tworzymy Przestrzeń

Meble na wymiar cieszą się coraz większą popularnością. Są projektowane i realizowane indywidualnie pod kątem zapotrzebowania konkretnego klienta. 

Dzięki temu wnętrza naszego mieszkania, biura, sklepu czy restauracji stają się bardziej oryginalne, funkcjonalne i komfortowe. 

misja

Każdy centymetr

Każdą przestrzeń możemy wykorzystać zgodnie z naszymi upodobaniami. 

Wydajemy fortuny na kupno mieszkania, warto więc wykorzystać tą przestrzeń maksymalnie, żeby cieszyć się każdym cm2 wolnej przestrzeni. Zamiast zdawać się jedynie na to, co dostarczy nam producent w formie gotowego, standardowego produktu możemy zainwestować w meble na wymiar.

oferta

Dla Ciebie

Otrzymujemy meble o niepowtarzalnym wyglądzie, idealnie dopasowane do rozmiarów i układu naszej kuchni, łazienki, salonu... Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet małe mieszkanie może okazać się w pełni funkcjonalne... Możemy wykorzystać każdą przestrzeń według naszych potrzeb oraz wyposażyć nasz dom w oryginalne, niepowtarzalne i solidne meble kuchenne, łazienkowe.

Kontakt

Jak zamówić?

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu nie jesteście pewni, czy meble na wymiar są akurat tym rozwiązaniem, jakiego potrzebujecie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz.

Formularz kontaktowy